Jégkorong verseny

Vegyél részt a versenyen, és nyerj egy utalványt a Dedoles darabok megvásárlására.

Jósold meg, hány gólt fognak lőni a hokibajnokság során, és talán te leszel a győztes!

Mit nyerhetsz?

1. hely: 75 000 Ft értékű arany vásárlási utalvány Dedoles termékek vásárlására
  2. hely: 56 000 Ft értékű ezüst vásárlási utalvány Dedoles termékek vásárlására
  3. hely: 38 000 Ft értékű bronz vásárlási utalvány Dedoles termékek vásárlására

A verseny időtartama: április 24. - május 26. Három nyertest sorsolunk ki a bajnokság végeztével, 5.29.

Csak iratkozz fel hírlevelünkre április 24. és május 26. között, és tippeld meg, hány gólt fognak lőni a hokibajnokság során. A hírlevél visszaigazoló üzenetében kapni fogsz egy linket a versenyen való részvételhez. Ha már feliratkoztál hírlevelünkre, a nyereményjáték linkjét megtalálod a hírlevélben, amelyet április 26-án küldünk neked. A három nyertest, akik utalványokat kapnak a Dedoles darabok megvásárlására, a verseny lezárását követően e-mailben értesítjük.

A Dedoles hírlevélre való feliratkozásra vonatkozó utasításokat ITT találod.